pondělí 15. dubna 2013

Jsem slavnej (?)

Hahaha, tak včera zjistil, že jsem se objevil ve Vietnamském adrenalinovém zpravodajství o soutěži na přesnost přistání v provincii Hòa Bình (severní Vietnam). Dokonce i s jedním ze třech interview která jsem poskytl ;-) No větší dárek k narozeninám mi snad kluci Vietnamský ani nemohli  dát :-)

Zpětně jsem se o sobě dozvěděl dobré hovadiny, ale to nevadí, doma tomu nikdo nerozumí, je to Vietnamsky. A podle jména bych se stejně nepoznal :-)

Giải Dù Lượn Việt Nam 2012 (Số 4)

Hlavní část je v čase 5:45
Stále si ale myslím, že tohle video je lepší :-)

9 komentářů:

 1. ty woe, tys musel bejt pri psani tohodle prispevku jeste prehratej. Vzdyt ti to tam nedava smysl: "Dokonce i s jedním z asi 3 interview " , "ale to nevadí, doma tomu nikdo tomu" ;-)

  Super!

  .zp.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš Vietnamská kvalita (no nebyl čas). Ještě, že nám Praha dělá QA :-) Dík, tak jsem to opravil...

   Vymazat
  2. Kepak, Praze dela QA nejaky LHV z HCMC ;-) Asi je znas ...

   Vymazat
 2. Škoda, že přes ten překlad nerozumím pořádně ani tobě :(
  Ale i tak, super!

  OdpovědětVymazat
 3. promiň, anonymní nee

  OdpovědětVymazat
 4. A pro ty, kteri to nezjistili z jinych zdroju, Robert se umistil na 19. miste.

  Congrats! .zp.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak to není žádná sláva. Nicméně já jsem tam ani moc nejel soutěžit, ale rozdávat interviews :-) Ne vážně, tenhle typ soutěží je nanic, protože místo toho aby si člověk svobodně proletěl když počasí tak krásně funguje pravidla ho nutí odstartovat na čas a hned přístát. Dále z "bezpečnostních důvodů" chyběl vnější kruh a tak se počítalo lidem co přistáli 200m od cíle do cukrové třtiny stejně jako 5m, soutěž byla mezinárodní, plná natrénovaných "mladých talentů", juniorská mistrině Asie atd. No a já jsem před tím téměř rok neletěl (období dešťů) ... Ale jak už jsem psal na FB, je to fuk. Kdo má nakonec interview v televizi? Bílá huba a nebo nějaká mistrině z Thajska? :-)

   Vymazat